- Advertisement -spot_img
Ana SayfaABDKovid Aşısı Salata Soslarına mı Yerleştirilecek?

Kovid Aşısı Salata Soslarına mı Yerleştirilecek?

- Advertisement -spot_img
Trump’ın eski güvenlik danışmanı Flynn, Kovid aşılarının salata soslarına konacağını iddia etti

Donald Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı söz konusu teoriyi sağcı bir programda öne sürdü.

Donald Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı, Kovid-19 aşısının salata soslarına yerleştirileceğine dair yeni bir komplo teorisini zorluyor.

QAnon komplo teorisinin tanınmış destekçisi Michael Flynn söz konusu tuhaf fikri sağcı bir internet programında gündeme getirdi.

Flynn, “Bu sabah birisi bana aşıyı salata sosuna koymaktan bahsettikleri bir şey gönderdi” dedi.

”Bunu gördünüz mü? Demek istediğim, kendi kendime düşünüyorum, Dünya, Bizzaro World’e (DC evreninde süper kahramanların çarpık klonlarının yaşadığı ve her şeyin tersine döndüğü küp şeklindeki gezegen -ed.n.) döndü değil mi? Dünya kesinlikle Bizzaro World’e döndü … bu insanlar ciddi biçimde kendi iradelerini toplumumuzda bize nasıl empoze edeceklerini düşünüyor. Bu son bulmak zorunda.

Teyitçi Mike Rothschild ise Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Flynn’ın aslında, derin dondurucuda saklaması gereken mevcut aşılar yerine mRNA aşılarını ürüne yerleştirmeyi amaçlayan bir pilot çalışmadan bahsettiğini açıkladı.

Rothschild, “Burada öfkelenecek bir şey yok, bunun yerine gelişmekte olan dünyaya aşı dağıtımını daha kolay ve ucuz hale getirebilecek bazı harika bilimsel çalışmalar hakkında bilgi edinme fırsatı var” diye yazdı.

Kaynak: Independent Türkçe

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin
16,985BeğenenlerBeğen
2,458TakipçilerTakip Et
61,453AboneAbone Ol
Okumalısınız!
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img