- Advertisement -spot_img
Ana SayfaABDAmerika'da Çocuk Yardımı İçin son gün: 30 Ağustos

Amerika’da Çocuk Yardımı İçin son gün: 30 Ağustos

- Advertisement -spot_img

IRS, Ebeveynlerin Çocuk yardımı alabilecek olan Amerikan vatandaşlarına posta adreslerini güncellemeleri için yeni bir portal adresi yayına aldı. Daha hızlı olan siteden adresi değişen vatandaşlar kolaylıkla adres değişikliğini bildirebilecek.

Cuma günü duyurulan yeni özellik, ailelerin konumlarını “posta gecikmelerini ve hatta teslim edilemeyen bir çek iade edilmesini önlemek” için güncellemelerine olanak tanıyor.

IRS çevrimiçi olarak , “Her aile, Eylül çeklerini ve gelecekteki tüm çeklerini, bir adres değişikliği talebinde bulunmak için portalı kullanarak yeni adreslerine kolayca gönderebilir” dedi .

Şu andan itibaren 15 Aralık’a kadar, mevduatlar ABD’nin İç Gelir Servisi’nde (IRS) kayıtlı hesaplara aylık olarak yapılacaktır.

Zaten iki ödeme yapıldı  ve ekstra nakit almak için dört fırsat daha olacak, bu da şu andan itibaren yıl sonuna kadar 1.200$’a kadar talep edebileceğiniz anlamına geliyor.

Ardından, gelecek yıl yaklaşık 15 Ocak’tan itibaren vergi beyannamelerinizi gönderdiğinizde, hakkınızın ikinci yarısını alacaksınız.

Ailelerin, Eylül Çocuk Vergi Kredisi için değişikliğin yürürlüğe girmesi için adreslerini güncellemek için 30 Ağustos gece yarısına kadar süreleri var.

Web adresine bu linkten ulaşabilirsiniz

Kaynak: ABDPOST.com

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin
16,985BeğenenlerBeğen
2,458TakipçilerTakip Et
61,453AboneAbone Ol
Okumalısınız!
- Advertisement -spot_img
Related News
- Advertisement -spot_img